Asbant Zımpara

   


Ürün Çeşitleri


Rulo Zımparalar

25 mm'den 1600mm'ye kadar müşteri istek ve ölçülerinde yapılabilen zımpara türüdür.


Bant Zımparalar

25 mm genişlikten 450mm'ye kadar iki ucu teknik olarak birleştirilmiş sonsuz bant zımpara türüdür.


Kalibre Zımparalar

450 mm'den 1620 mm'ye kadar (müşteri talebinde daha büyük ölçüler) teknik olarak iki ucu birleştirilmiş zımpara türüdür.


Mop Zımparalar

25 mm'den 100 mm genişliğe kadar değişik çaplarda zımpara yapraklarının metal flanş etrafında özel reçine ile bağlanarak yapılan zımpara türüdür.


Sünger Zımparalar

Sünger zımparalar ; süngerin üzerine teknik olarak kumların yapıştırlmasıyla yapılan düz ve engebeli yüzeyleri esnekliği sayesinde mükemmel bir şekilde zımparalayabilen zımparalardır.


Skoch Zımparalar

25 mm'den 100 mm genişliğe kadar değişik çaplarda skoch yapraklarının metal yada ahşap flanş etrafında özel reçine ile bağlanarak yapılan zımpara türüdür.


Kağıt Zımparalar

Suya dayanıklı silikon kağıt ve kuru kullanıma uygun kağıt üzerine kaplanmış, müşteri istek ve ölçülerinde biçimlendirilebilen zımpara türüdür.


Velcro ve StickIt Zımparalar

Arkası cırtlı bezli veya kendinden yapışkanlı filim kaplı müşteri istek ve ölçülerinde genellikle çaplı kesimli zımpara türüdür.


Spiro Zımparalar

Bez zımparalardan istenilen her kumda normal şekilde zımparalanması ve ulaşılması zor olan kavisli, silindir iç çapları ve kalıp araları için üretilen zımparalardır.


Fiber Disk Zımparalar

C-çelikler, demir dışı metal Aloys ve alüminyum taşlama için Sac taşlama tamiri kaynak dikişleri Çapak almada kullanılır.


Flap Disk Zımparalar

Gerek yüzey temizlemede gerek talaş kaldırmada yüksek baskı altında çalışabilen ekonomik ve kolay kullanım imkanı.


Ürün Desteği

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.