Asbant Zımpara

   

Firmamız

Asbant 1993 yılında Bayrampaşa’da kurulmuş ve Alman HERMES zımparalarının Türkiye mümessilliğini alarak çalışmasına başlamıştır. 2002 yılında İOSB’deki kendi yerine taşınmış ve Türkiye zımpara endüstrisinin lider şirketlerinden biri olmuştur. Rulo zımparalar, bant zımparalar, mop zımparalar, sünger zımparalar ve kalibre zımparalar sektöre sunduğumuz başlıca ürünlerdir.
Hizmet verdiğimiz sektörlerin ihtiyacı olan ürünleri yüksek stok miktarlarıyla eksiksiz olarak temin etmiş, Hermes’in üstün kalitesini Asbant’ın tam otomatik makineleriyle işleyerek sektördeki aranan zımpara tedarikçisi olmuştur.

2011 yılında Esenyurt’taki yeni fabrikamıza taşınarak daha fonksiyonel, çevreye ve işçi sağlığına duyarlı, aynı zamanda müşterilerin talep ettiği ürünleri kısa zamanda imal edebileceğimiz ilave tam otomatik imalat parkurlarımızla Türk sanayisine hizmet etmeye devam edeceğiz.

Yaptığı yeni yatırım ve atılımlarla ihracat kapasitesini artırarak ürettiği ürünleri dünya pazarlarına sunmuştur.
Çevre ve insan sağlığına verilen değer en başta Hermes’in imalat aşamasında başlar ve Asbant’ın imalatında devam eder.

Mümessili olduğumuz Hermes firması, 1927 yılında Almanya’nın Hamburg kentinde kurulmuş ve bugün dünyanın dört bir tarafındaki fabrikalarında üstün performanslı ve Hermes’in kendi AR-GE çalışmalarıyla geliştirdiği özgün ürünleriyle hizmet etmektedir.


Misyonumuz

Yüksek kalitede aşındırıcılar imal etmek ulusal ve uluslaraarası rekabette uzun dönem başarı sağlamak.


Vizyonumuz

Çevreye, insan sağlığına ve iş güvenliğine bağlı kalarak yüksek teknoloji ile çalışarak müşterilerimizin iş kalitesini devamlı yükseltmek.